
Професійну взаємодію працівника із державними органами, на мою думку, слід розглядати в контексті загальної теорії професійної культури. Адже вказаний вид взаємодії є одним із елементів професійної культури працівника.
Читать далееПрофесійну взаємодію працівника із державними органами, на мою думку, слід розглядати в контексті загальної теорії професійної культури. Адже вказаний вид взаємодії є одним із елементів професійної культури працівника.
Читать далееГоловні положення «Порядку денного на 21 століття» і глобальної програми дій (ГПД) з освіти для сталого розвитку (прийнятої на Всесвітній конференції з освіти для сталого роз- витку(ОСР) в листопаді 2014 р. (Айті-Нагоя, Японія), містять рекомендації щодо включення головних принципів і цілей сталого розвитку як в національні та галузеві стандарти освіти, так і в освітні програми [1].
Читать далееМоральна поведінка — це невід’ємна складова успішної діяльності, такі властивості як чесність, сумлінність та повага до інших завжди будуть приближати до успіху у відносинах з партнерами і колегами. Належна ділова поведінка завжди буде актуальною у всіх сферах ділових відносин.
Потрібно завжди акцентувати увагу на тому, щоб працівники компанії, постачальники, клієнти були повноправними партнерами в реалізації цілей. Клієнт в очах компанії має бути найголовнішим активом, так як без клієнтів будь-який бізнес втрачає сенс. Читать далее
Досліджуючи етичний аспект ефективності праці, насамперед хотілося б згадати що таке етика, таз яких джерел вона бере початок.
Як відомо, етика – це наука про мораль, яка досліджує правила поводження, намагаючись дати відповідь як чинити гідно, або негідно.
Читать далееПерш ніж переходити до роздумів щодо законності і моральної культури процесуальної діяльності юриста треба визначити основні поняття – законність і моральна культура (у вузькому значенні – мораль). Так ось, законність — це висвітлення та визначення загального принципу відношення суспільства до права та чинного законодавства, а також дотримання і підпорядкування кожним (індивідом) законодавства, прийнятого державою та установами.
Читать далееПерш ніж виділити певні характеристики етичної компанії, потрібно визначитись з самим поняттям. Тож, етичню компанію можна назвати, коли її дії співпадають з загальними нормами етики бізнесу та загальнолюдськими етичними нормами. Для того, щоб виділити певні правила доведеться звернутися до соціології та етики.
Читать далееКожен з нас є невід’ємною частиною суспільства і функціонує в ньому як в єдиному механізмі. Але як здійснюється ця взаємодія між людьми?
Основою взаємодії людей є здатність до комунікації, тобто це спосіб і метод взаємодії індивідів з метою обміну інформацією і подальшим її аналізом. Читать далее
Серед багатьох висловлювань вчених, мене зачепила думка Ж . Ренана, котра як на мене є актуальною і в наш час: «… Тенденції нашої епохи прагнуть до того, щоб замістити в усьому моральні двигуни матеріальними».
Про це свідчить сучасний темп життя, де люди забувають про мораль заради власного комфорту, а на дотримання звичаїв просто не вистачає часу. Читать далее
Потрібно розпочати з розуміння поняття «зла» в цілому.
Зло – це діаметральна протилежність добра. Вважається, що у світі існує три основні види зла.
Перший вид – це зло природне. Це всі стихійні сили, що руйнують людське благополуччя, а іноді навіть життя. Людська воля та свідомість майже ніяк не впливають на таке зло.Різні природні процеси відбуваються,не зважаючи на бажання та дії людини. Читать далее
У світі налічується чотири тисячі народів як етнічних спільнот, які говорять семистам мовами , проживають у двохсот трьох країнах, також слід не забувати про вісімсот національних меншин. Україна ж налічує сто п’ятдесят дві народності.
Кожна людина має право на самовизначення ,право відноситись до тієї Читать далее