Як бути другом і товаришем?

druziКожна людина неповторна і мусить дбати про здоров`я свого тіла і красу своєї душі. Не менш важливим є вміння спілкуватися з людьми і бути цікавим та приємним співрозмовником. Адже,саме задопомогою спілкування ми можемо знаходити товаришів та друзів.

Друзі — це наша друга родина. Дружба — це загадкове явище, яке приносить в наше життя найрідніших нам людей. Я вважаю, що друзів не може бути багато. Я у своєму житті маю лише декілька людей, яких можу назвати друзями, але ці люди стали для мене рідними, я не уявляю життя без них.

Де з ким я товаришую з дитинства, але є пара людей, які несподівано увійшли в моє життя і за короткий час стали моїми найближчими товаришами.

Дружба — це дійсно феноменальне явище. Друг – людина, з якою ти можеш ділитись сокровенним, думками, почуттями, разом переживати складні часи, підтримувати один одного у будь-якій ситуації, щиро радіти успіхам один одного та так само щиро переживати невдачі один одного.

Друг — це коли комфортно навіть мовчати разом, коли ти почала казати якусь думку, а друг продовжує її за тебе. Це той, з ким можна бездумно кинутись в авантюру, а потім ще довго згадувати і сміятись над цим безглуздим поступком. Товариш — людина, яка щиро радіє твоїм успіхам без каплі заздрощів.

Філософи писали, що дружба — це потреба. Дійсно, важко жити без людини, на яку можна покластись у всьому, яка прийме тебе таким, який ти є. Звичайно, що можна ділитись своїми переживаннями з батьками, з чоловіком чи дружиною, але з товаришем, як на мене, все легше, адже є речі, якими не можна поділитись з рідними, а друг, якщо він дійсно ваш вірний товариш, сприйме все без критики і дасть цінні поради.

Кант писав, що товаришування базується на потребі в спілкуванні, спільних смаках та переконаннях. На основі праць давньогрецьких філософів, можна сказати, що дружба належить до однієї з моральних чеснот.

Цицерон сказав: «Без справжньої дружби життя — ніщо», я згодна з ним на сто відсотків. В дружбі немає місця ревнощам, зрадництву, егоїзму. Бути хорошим другом — це важка робота. Усвідомлення того, що ти — чийсь друг, підвищує власну самооцінку, але зменшує частку егоїзму особистості. Бо справжній товариш може пожертвувати власними принципами чи просто поступитись чимось задля блага друга.

Бути чиїмось другом — це значить зі шкіри геть лізти заради нього. Нізащо не погоджуся, що мати багато друзів — це добре. На мою думку,друзів може бути двоє,троє,ну нехай четверо,але не десятки. Друзі-найближчі люди,а всі інші-просто знайомі.

Дружба — це, перш за все, духовна близькість людей, а не просто схожість інтересів, чи однакові погляди на світ. Товаришу можна довірити будь-що і знати, що розмова залишиться між вами.

Неважливо чи ви знаєте один одного десть років, чи три дні, якщо це твоя людина, ти зрозумієш. Я, наприклад, відразу відчуваю моя це людина чи ні. Якщо мені комфортно поруч з кимось, я відчуваю, що можу повністю довіряти.

Випадкова зустріч може перевернути ваш світ, внести у ваше життя людину, гідну бути вашим товаришем. Я маю яскравий приклад такої несподіваної , але , я впевнена, зовсім не випадкової зустрічі. Адже з однією з моїх найкращих подруг я познайомилась, просто запитавши в неї дорогу. Ми розговорились і виявилось, що у нас багато спільного, спільних знайомих і, навіть, наші батьки родом з одного міста.

Вже за короткий час я зрозуміла, що можу повністю їй довіряти, що вона — це така людина, яка завжди вислухає та підтримає. Ми товаришуємо більше двох років, але я не відчуваю, що ми знайомі лише два роки, ми ніби цілу вічність товаришуємо. Моя ситуація яскраво доводить, що неважливо скільки часу ви знайомі, якщо це ваша людина, ви одразу ж це зрозумієте.

Товаришування полягає у тому , що над справжньою дружбою не владний час, навпаки, з часом дружба тільки міцніє.

Так приємно згадувати, через роки, як ви колись проводили час, спільні успіхи та невдачі, подорожі та пригоди.

Кажуть, що жіночої дружби не буває. Я не згодна з таким твердженням. Мені пощастило мати декілька подруг, наша дружба перевірена часом, труднощами, різними складними життєвими ситуаціями, але, попри все, ми залишаємось подругами. Я щиро вдячна цим людям за їхню присутність у моєму житті, за роль, яку вони грають у моїй долі. Не уявляю свого життя без моїх подруг, бо хто ж як не вони, зрозуміють всі мої витівки, дурниці, які я частенько витворяю. Звичайно, що подружки часто жартують, згадуючи той чи інший випадок, але ці жарти добрі, без жодних поганих натяків.

Дружба будується на взаємоповазі, взаєморозумінні, довірі та підтримці.

Це велике щастя мати справжнього товариша,людину,якій можна повністю відкритися,не соромлячись ,не приховуючи всіх своїх,навіть не дуже хороших,людських рис,розмовляти на будь-яку тему без жодних рамок і не стримуючи емоцій. Для того щоб знайти гарних товаришів ми самі повинні такими бути. Думати в першу чергу про те, чого хочуть від нас, а вже потім вимагати того, чого хочемо ми.

Хороші друзі дістаються тим,хто сам вміє бути добрим товаришем. Тож,якщо ви не маєте справжнього друга, мабуть, потрібно задуматись,можливо ви щось робите не так,перегляньте вашу поведінку і ,можливо,ви зрозумієте у чому причина та зміцните ваші з друзями відносини.

Цінуйте своїх друзів і будьте хорошим другом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.