Як знайти сенс життя?

Monitoring«Знайти сенс життя — це щастя, знайти щастя в житті — це сенс…».

Поняття щастя пов’язане з пошуками і визначеннями сенсу життя та здійснення ідеалів.

Щастя людини і сенс життя полягає в отриманні максимального задоволення головного критерію цінності життя та в уникненні страждань.

Кожен уявляє сенс життя і призначення людини у цьому житті по різному, і це не дивно адже ми всі різні. У нас різні погляди на життя, різні думки, почуття.

Проте естетичні почуття вдоволення буттям відрізняються від почуття щастя, оскільки воно є реальною, натуральною формою відчуття і переживання буття. Визначення «Щастя» надто широке тому, що подібні почуття можуть викликатись інтенсивним естетичним ставленням до дійсності, під час якого людині нерідко вдається відчути й пережити безмежну радість свого простого буття, присутності у світі. Кожна людина чомусь думає що її стан найгірший і усі навкруги щасливі. Але це не так, дуже малий процент людей є на сьогоднішній день щасливими і задоволеними своїм життям. Ззовні здається що у всіх усе добре,але це не так. У всіх людей є якісь свої проблеми , свої потреби, свої переживання.

Усі ми розуміємо щастя по різному, і все ж таки не можемо сказати, що ж саме для нас єсть «Щастя». Одні вважають щастям – доброту, іншим здається розсудливість, мудрість а ще комусь за щастя є задоволеність та зовнішній добробут. Можливо щастям є наші мрії, те, як ми до них ідемо до своїх цілей. Ми хочемо щоб вони здійснились, часто ми не знаємо, що потрібно для цього зробити. Але якщо людина чогось дуже захоче, вона обов’язково буде щось робити для цього і зрештою у неї все вийде. Головне бажання і стремління до цього бажання, а все інше справа часу.

Щастя — це внутрішній стан людини вдоволеної умовами свого буття, повнотою і осмисленістю життя, реалізацією свого людського призначення.
Коли людина задоволена своїм життям, своєю роботою, сім’єю вона відчуває себе по справжньому щасливою. Вона потрібна на роботі людям, потрібна дома, сім’ї своїм дітям, чоловікові, дружині,батькам.

Людина відчуває те, що вона потрібна комусь у сьому житті, це відчуття робить її щасливою. Дуже важливо знати і розуміти що ти комусь потрібен. Знаючи це у людини з’являється бажання працювати, щось робити і взагалі хочеться жити. Часто так буває коли людина все це має, вона цього не цінить і вважає є інші важливіші цінності в житті, тільки коли вона все це втрачає, тільки тоді починає цінити але нажаль уже запізно і нічого повернути неможна. Ми повинні розуміти, що не можуть дорогий відпочинок за кордоном, квартира, машина бути важливішими за близьких нам людей, це все блага які ми можемо придбати, а найближчих і рідних людей ми ніколи і нізащо не зможемо купити. І якщо ми їх втратимо, то уже ніколи не повернемо як би ми цього не хотіли.
Цінити потрібно коли все є, а не коли все втратили.

Для того щоб людина була щасливою і мала все що вона хоче, потрібно щось робити, а не сидіти і чекати.
У кожного своє очікування від життя. Кожен хоче бути успішним і відчуває щастя, коли цього успіху досягає. Кожен хоче впливати на обставини і бути не наслідком а причиною, цих обставин. Однак, іноді ми самі відмовляємося від усього цього, тому що ускладнюємо своє життя, навісивши неправильні ярлики на себе, свої можливості, своє майбутнє.

Думаю, ні для кого не секрет все, що з нами відбувається в цьому житті, ми створюємо самі. І своє щастя, свою долю будуємо і обираємо ми самі. Звісно хтось там, зверху нам допомагає в цьому. Чомусь коли ми нещасні то винною в цьому робимо долю, але це не правильно бо винні ми в усьому самі. Ті хто це розуміють – мудрі люди, а не розумні завжди шукають когось винного, і ніколи не признають своєї провини. Тому й нещасні по життю. Якщо в житті щось не так, то потрібно шукати причину в собі, а не в комусь. Змінивши себе, ми можемо змінити своє життя. Навіщо мучитись та жалітись на життя якщо можна просто на просто його змінити так як ми цього хочемо, як ми мріємо, яким ми його бачимо. Звісно цей процес має бути поступовим як кажуть «Москва не за один день построїлась!», так і ми повинні розуміти, що не буває все й одразу. Звісно це буває якщо хтось допоможе, але навіщо бути комусь винним. Потім ще все життя слухати і розуміти, що всім тим що в тебе є, ті завдячуєш комусь, ти не сам цього досяг, ти ніхто. Краще всього досягати самому, цим і можна для себе зробити висновки, хто ми і чого ж на справді варті. Це дуже піднімає самооцінку і стремління людини. Людина по справжньому відчуває себе людиною, і не просто якоюсь там людиною а людиною з великої літери.

Радість, добро є проявом щасливої і успішної людини, не зважаючи ні на що, ця радість завжди єсть в душі людини. Людина відчуває душевний спокій, вона знаходить все хороше в кожному дні.

Чомусь на свята і дні народження нам в першу чергу бажають щастя потім здоров’я, напевно це не просто так, адже щастя єсть найголовнішим у житті кожної людини. Звісно здоров’я теж важливе, бо без нього людина нічого не зможе сама зробити. Проте будучи щасливим ми внутрішньо відчуваємо себе добре, в нормі, нас нічого не дратує, ми всім посміхаємось і хочемо щоб всі навкруги були щасливі.

У нас дуже тяжка ситуація в Державі вона теж впливає на життя, щастя і благополуччя всіх людей, які живуть у ній. Ми звісно розуміємо, що нічого не зможемо з цим зробити, все вирішують гроші і влада. Та все ж, ми повинні знаходити в собі сили і боротися не здаватися, не дивлячись у якій країні ми живемо. Тому що найсильніші виживають і стають щасливими. А ті хто слабі так і рахують копійки і не мріють ні про що, не хочуть нічого робити, так існують собі і все.

Деякі вважать що краще переїхати в іншу країну, там же легше життя і більші зарплати, але там нажаль немає свого брата. І немає гарантії, що там на чужині нам буде краще ніж тут. Тому не потрібно втікати від проблем, їх потрібно вирішувати. І все життя потрібно боротися за те щоб бути щасливим.

«Хто уміє чекати, дістається найкраще».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *