Щастя що це?

«Кожна людина – коваль свого щастя».

Happy Кожен із нас намагається знайти своє щастя протягом життя. Щастям людини являється щось настільки особливе та тендітне для кожного з нас. Для когось щастя подорожувати світом, для іншого підвищення на роботі, для деяких – зустрічі в сімейному колі, з друзями та з коханою людиною. Поняття «щастя» різноманітне, кожен сам для себе обирає,що являється для нього щастя.

Можливо хтось вважає, що щастя це щось матеріальне і якщо поставити людині запитання: навіщо тобі будинок, автомобіль, коштовності, кар’єра. Не задумуючись людина відповість що це для щастя! А ось коли людина втрачає можливість купувати речі, від яких вважала себе щасливою, починає думати що вона нещаслива. Тому що не можуть відповідати тому ж матеріальному стану, який був и них.

Я хочу сказати, що щастя це щось сокровенне та найцінніше, а не матеріальне благополуччя, як вважають більшість людей.

Хтось може бути найбагатшою людиною в світі, але вважати себе настільки нещасною лише від того, що поки вона намагалась підвищити свій соціальний та матеріальний статус в суспільстві, не встигла відчути що таке справжнє життя, коли тебе чекає твоя сім’я, насолоджуючись сімейним вечором. Людина вважає, що маючи всі гроші світу, зможе собі купити все, чого вона забажає. Але це не так щасливу сім’ю та вірних друзів ні за які гроші не купиш.

А інша людина, яка не має багато грошей буде більш щасливою, лише від того, що матиме справжню сім’ю, вірних друзів та буде просто отримувати задоволення лише від того, що може прокинутись кожного дня,  має можливість насолоджуватись своїм життям кожної хвилини.

Для жінок всього світу найбільшим та найголовнішим щастям являється щастя материнства. Коли твоя дитина вперше посміхається, робить перші, коли було сказано перше в житті дитини слово, перша 5 в школі…. — це саме те щастя, яке хоче відчути кожна жінка.

У дітей різного віку щастя зовсім різне та не схоже на чиєсь. У кожного своє уявлення про щастя. Для когось щастя, те що батьки купили улюблену іграшку, хтось вважає, щастям, мати молодшого братика або сестричку.

Для когось щастя це мати справжніх та вірних друзів, які можуть не лише радіти з тобою, але головне, щоб підтримали в тяжку хвилину, змогли дати саму ту пораду, яка необхідна в той важливий для тебе момент. Іноді життя створює такі перешкоди, за яких ти можеш зрозуміти хто був справжнім другом, а хто просто намагався ним бути. Так приємно знати, що є десь твій друг навіть, не дивлячись на відстань між містами або країною, пам’ятає про тебе і намагається підтримувати з тобою стосунки. Це круто!! Щаслива людина, це та, яка може з гордістю сказати, що вона має справжнього друга. Знайомих може бути багато, а справжніх друзів навіть можливо перерахувати на пальцях однієї руки.

Хтось вважає, що справжнє щастя для людини – це кохати і бути коханою людиною. Коли ти просто кохаєш за те, що твоя половинка знаходиться поряд з тобою. Ти її сприймаєш, як особистість, не намагаєшся змінити в ній ні єдиної частинки, розумієш її та просто насолоджуєшся часом, коли ви разом. Ось це вважають люди —  щастям.

Для людей іноді щастя настільки просте – їхнє щастя в тому, що вони мають життя і мають змогу просто цим насолоджуватись. Нікому не відомо, коли саме і за яких обставин, ми втратимо найцінніше —  своє життя. Людина намагається навчитись радіти кожному прожитому дню, незалежно від того скільки радості або незадоволення приніс цей день. Просто необхідно сказати: «Дякую», за емоції, події та досвід, що ми пережили в сьогоднішньому дні.

Але чомусь дуже дивно, що лише після якось трагедії чи поганої події в нашому житті ми починаємо задумуватись над тим, що таке щастя жити і прокидатись кожного ранку, бачити блакитне небо і радіти першим променям сонця.

Виявляється наше щастя завжди поруч з нами, його можна знайти в найпростіших речах, які надають нашому життю яскравих красок. Це приємні розмови з друзями, посмішки рідних, обійми та поцілунки коханої людини, щастя в перегляді старих фотографій, в читанні улюбленої книжки – це не важливо, тому що щастя в самих нас. Ми самі можемо створювати щастя і повинні намагатися поділитися ним з іншими. Тому що, іноді просто посміхнувшись людині на вулиці щирою посмішкою, можна подарувати частинку власного щастя. Наше щастя і наше життя залежить від нас самих.

Для мене щастя в тому що, я маю сім’ю, яка мене любить та поважаю; вірних друзів, на яких можна покластись в будь-яких життєвих ситуаціях, заради яких ти готовий завжди знайти вільний час.

 

Щастя що це?: 1 комментарий

  1. Дядина Валентин

    Я роблю домашнє завдання по українській літературі. Ця стаття надихнула мене і я згоден з автором. Дякую. 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.