Приказки про дружбу

FraindsДружба-це велика цінність для кожної людини. Не можна уявити своє життя без друзів, бо тоді воно втрачає свій сенс. Людина так створена, що вона не може самотужки справлятися з усіма своїми життєвими перешкодами, неприємностями, проблемами. Тоді нам на поміч спішать наші вірні друзі. Завдяки дружбі ми дізналися про найпрекрасніші відчуття у житті.

Для кожної людини це поняття має різне значення. Для когось це безкорисливі взаємовідносини, які будуються на довірі, підтримці в будь-яких ситуаціях, щирості, спільних інтересах, відсутності міжособистісної конкуренції. А для когось це просто пусті слова та вигода.

Не потрібно плутати справжню дружбу із приятельськими стосунками, тому що приятелів може бути безліч, а справжній друг-один.

З давніх-давен Дружба цінувалась як найголовніша цінність життя, тому що друг буде завжди поряд, в хвилини радості і горя. В той час почали створюватися приказки про дружбу. Вони відображали відносини між людьми, їх погляди і значення про дружбу.

Наприклад, приказка: «Людина без друзів-що дерево без коріння» несе в собі таке значення-у дерева є коріння, яким воно крепко тримається на землі, а у людини є друг, з яким вона зв’язана міцною і довгою дружбою.

«Без вірного друга велика туга» — це дуже правдива думка, тому що жити самому дуже сумно, немає кому розповісти свої душевні переживання, радісні моменти, ніхто не дасть якусь пораду.

«У нашій дружбі-наша сила» Дружба-це велика цінність. Друг-це велике щастя. Забрати дружбу з нашого повсякденного життя-це рівносильно позбавити світ сонячного світла. Це щастя коли тебе розуміють, можуть дати пораду і підтримати в любій ситуації. Хочеш мати вірного друга, стань сам вірним другом.

«Для доброго друга й вола з плуга», «Для милого дружка й сережку з вушка» Заради близької по духу людини не жаль віддати найцінніші речі які ти маєш.

«Друг вірний-захист міцний»-як добре коли в радості чи в горі є людина яка розрадить або розділить з тобою радість.

«Старий вірний друг краще нових двох». Як на мене, нові знайомства це звісно добре, але не потрібно забувати своїх друзів з дитинства, бо саме дитяча дружба-безкорисна, щира, яка зазвичай триває все життя.

«Як будемо в дружбі жити –нас нікому не зломити». Часто людям з міцною дружбою заважає заздрість оточуючих людей. З’являються зависники, намагаються які різними способами зламати і розбити дружбу. В такий момент дуже важливо довіряти один одному, бути впевненим у своєму другові і дати зрозуміти оточуючим людям, що ваше єдине ціле ні що не може зламати.

«Дружба-то найбільший скарб»- для кожного щастя означає різні поняття. Для когось-гроші, багатство. Для когось-сімейний достаток, для когось –улюблена робота….а чи не найголовніше мати надійних друзів?

«Приятелів тьма, а вірного друга нема» — дійсно приятелями можуть бути усі люди які тебе оточують, а рідну, споріднену з тобою душу дуже важко знайти. Іноді так складається життя в людей, що вони знаходять своїх вірних друзів аж в похилому віці.

«У лиху годину упізнаєш вірну людину», «Друзі пізнаються в біді»— коли у людини трапляються якісь погані події, у неї все навколо ніби починає ламатися. Дуже важливо в такий момент не зламатися самому. В цей момент кожен із нас потребував би підтримки. В скрутне становище дуже важливо мати підтримку друзів. Таких ситуацій, на жаль, трапляється безліч у кожного, без вийнятку. В таких ситуаціях намагаються допомогти тільки справжні друзі.

Чому ж твій друг дружить з тобою, а не з кимось іншим, свідчать багато приказок, наприклад: «Були б пиріжки-будуть і дружки», «Коли хочеш позбутися друга-позич йому грошей», «При добрій годині всі друзі й побратими» — вони зацікавлені в вашому матеріальному становищі. Дуже важко повірити в те, що з тобою дружать не через те, що ти легко можеш підняти всім настрій, не через твій характер, а лише через кількість грошей які ти можеш витратити, або позичити їм,через те як ти одягнений. Але, нажаль, в багатьох випадках, коли в тебе немає цих матеріальних цінностей, ці « так званні» друзі відвертаються від тебе.

«Не той друг хто медом маже, а той, хто правду каже» — ця приказка навчає нас тому, що справжній друг повинен казати всю правду, навіть дуже гірку. На те він і справжній друг, щоб відкрити очі тобі на всю брехню.

Якщо, на ваш погляд, ви знайшли свого справжнього друга-бережіть його. Докладіть велику кількість зусиль, щоб не втратити її.

Є одне правило дружби: «хочеш мати вірного друга, постарайся сам стати вірним другом!»

Дружба навчає нас бути людьми. Звісно, всі роблять помилки, ніхто не застрахований від них, але найголовніше бачити в собі їх, і одразу ж виправляти. Людина приваблюватиме до себе інших людей, якщо вона буде прагнути до вдосконалення себе, покращення своїх рис.

Потрібно запам’ятати одну річ: найвірніший друг-мама. Вона ніколи не зрадить, не проміняє свою кровиночку на коштовності, вона краще віддасть своє життя, а ніж причинить боль своїй дитині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *