Великий обман під назвою “ФОРЕКС”

forekxВ світлі останніх подій і фінансовій ситуації в країні загалом, легко можна зробити короткий висновок, який ви можете почути від більшості простих пересічних людей: “економіка зайшла в тупий кут”.. ну це якщо сказати м’яко. Запитати людей про їх матеріальне становище на даний момент і чи вистачає їм грошей на задоволення власних потреб — це задіти за живе,як то кажуть, бо тільки починаєш про це говорити, як людину наче підмінюють. А це і не дивно, тому що по телебаченню всі яро обіцяють покращення, ріст економіки, збільшення доходів, щасливе майбутнє, а в реальному житті страшний занепад, людям не те що на відпочинок грошей не вистачає чи на якісь покупки, а на життя не завжди вистачає.

Так от до чого я веду. Коли в людей з’являються проблеми, то вони що роблять ? Правильно ! Швидко шукають шляхи їх вирішення. І от уявіть: занепад, бідність, рутинна робота з дня в день, щоб заробити бодай копійку, вічно зіпсовані нерви і настрій і тут.. з’являється ВІН — ФОРЕКС ! Він, котрий обіцяє невидані раніше статки, гору грошей, роботу без особливих зусиль, престижну посаду і забезпечене життя. Ну і як наші люди, вже у всьому зневірені, не “клюнуть” на настільки солодку пропозицію ? Чесно кажучи народ в нас такий, що любить “легкі” гроші, а ще й коли їх таким чином підносять, то хто там відмовиться ?

Ну от саме так люди сотнями і навіть тисячами ринулись завойовувати валютні ринки України і ставати успішними валютними трейдерами. Звучить солідно, чи не так ? Ну так от, валютний трейдер — це по суті торговець, людина, котра здійснює операції на валютному ринку і використовує для цього свої кошти або ті, що йому довірили інвестори на ринку ФОРЕКС. Подумати тільки, хто запитає про місце роботи, а їм у відповідь: “я — валютний трейдер”.

Ну і що, що для цього треба трошки повчитись, зате який результат ! Це ж можна всім довести, що ти таки чогось вартий і щось вмієш ! Тим паче, що і ФОРЕКС тут як тут: надає масу безкоштовних тренінгів, лекцій, а якщо бажаєш, то можна і на “престижні курси піти, по закінченню яких “папірець” отримуєш і не абиякий, а підтверджуючи вміння і знання,а в наш час “папірець” багато значить.

Тільки тут-то і починають сіятись перші зернинки сумніву у тих, хто таки вирішив спробувати себе в цьому непростому ділі, тому що курси затратні,а без них куди ж, без них ти не спеціаліст. Ну заради світлого майбутнього не шкода ні грошей ні часу ! А часу,між іншим, також витрачається чимало.

По суті ці курси єдине, що дають — це практика, коли збираються багато людей і обговорюють між собою тенденції змін на валютному ринку і тобі здається, що все це не так просто і що ці люди дійсно розуміються в валютних торгах і ти також можеш стати одним з них ! А що ще більше зацікавлює, що більше ніякого керівництва ! Ти сам собі директор,керуючий і т.д. Хіба не про це мріє майже кожен, хто працює більше частину свого життя на когось ?

В кінці кінців ФОРЕКС стає всепоглинаючим злом, яке затягує до себе, змушує більшу частину свого часу приділяти саме йому, не помічати нічого навкруг, покидати стару роботу, яка хоч якийсь, але приносила стабільний прибуток, затуманює свідомість і ти повністю довіряєш і виконуєш все, що диктує тобі він. Аж звучить моторошно, але ж люди наївні, вірять.. На ФОРЕКСІ, як відомо, заробляють лише організатори. А знаєте чому ?

Тому що все це спланована до дрібниць система, а ви стаєте лише її ланкою,яку використовують для отримання прибутків. Для того, щоб стати успішним трейдером і потрапити на той самий ринок ФОРЕКС, потрібно мати мільйони! На одному з форумів я прочитала фразу “не додумайтесь використовувати запозичені гроші для вкладів в ФОРЕКС, а скільки людей саме так і роблять ? А в кінці що ?

А в кінці програють, втрачають всю запозичену суму грошей, так ще й свої всі віддають, думаючи, що ще можна ж щось врятувати, ще не все втрачено, а насправді ви просто стали одним з мільйонів, з тих, хто так би мовить, ставали “ФОРЕКС-наркоманами”, чиєю свідомістю повністю керував ФОРЕКС, хто просто піддався солодким обіцянкам і не дивлячись ні на що вірив, що просто ще не час, але все зведеться, а в кінці кінців просто програвав або здавався.

Це ще добре, коли здоровий розсуд перемагає і в певний момент в людей відкриваються очі і вони розуміють що накоїли, скільки свого дорогоцінного часу згаяли, скільки грошей в це все вклали і безрезультатно і вирішують раз і назавжди з цим покінчити і більше до цього не повертатись. Це люди сильні духом, адже всім відомо, що від будь-якої звички чи залежності ой як нелегко позбутись, тим паче самостійно. А найстрашніше те, що скільки б таких розчарованих людей не було, все-одно з’являються “новачки”, які не вірять, що ця солодка правда може обернутись в болючу брехню.

Шукаючи інформацію в інтернеті з приводу ФОРЕКСУ я знайшла безліч блогів та різні статті про те, яким же все-таки обманом є ФОРЕКС і як він ламає людей, які сподіваються на забезпечене майбутнє. Але тут же на цих блогах були і ті, котрі яскраво розповідали яким могутнім і величним є ФОРЕКС і чому все-таки варто спробувати. Так от, всю цю інформацію копіюють і розсилають по всім сайтам та блогам самі ж працівники, яким платять за те, що вони піарять ФОРЕКС.

Тому будьмо менш наївними і не потрібно довіряти абсолютно всьому, що пишуть в інтернеті, рекламують і просувають в маси, і це не завжди є правдою і тим паче стабільною справою. Задумайтесь краще про те, скільки часу ви згаєте дарма і скільки всього за цей час можна було б зробити! І це лише мінімальні втрати, які ви понесете, приєднавшись до сотень тисяч таких самих наївних як і ви.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.