Сутність щастя і сенсу людського буття

sinovlДля кожної людини слово «Щастя» означає щось різне, не однакове. Для когось — це гроші, для когось — здійснення мрій, ще для інших — здоров’я рідних та близьких, самого себе. Ще для інших Кохати та бути коханими. Але на мою думку щоб бути щасливою людиною необхідно бути лише здоровою людиною. А коли буде здоров’я тоді буде все і щастя в тому числі.

Також у житті багатьох людей, у житті сучасного народу, поєднуються значення культур. Здатність людини осмислити та сприйняти навколишній світ, навчитись спілкуватись із зовнішнім середовищем. Людина починає мислити все, те що її оточує, в не лише дії інших, а і свої власні вчинки, дії.

Коли людина знаходиться у пошуках свого сенсу життя, то її не цікавлять думки інших, їх допомога, чи підказки. Вона слухає лише своє внутрішнє «Я». І з цим питанням рано чи пізно стикається кожна людина. Вона відкриває для себе щось нове у житті, і намагається забути старе, помилки які були колись допущені.
Людина яка не має сенсу життя, вона не знає що вона хоче від життя, по сутті її життя без сенсу сумне. Зрозуміло, також те, що з розвитком людини та її дорослішанням , розвиваються її нові потреби розвиваються бачення на світ, і може змінюватись сенсу життя.

Щастя — це прояв ,втілення в реальність сенсу життя особистості людини. Щастя людини – це стан її душі, внутрішній її стан. Сенсом щастя та усього життя це – втілення у реальність свої мрій та задумів.

Я читала книгу Л.Толстого, і в ній я знайшла чудову річ. Він написав, що щастя полягає не в тому щоб постійно творити добро, а в тому що хотіти ще робити, і щоб добро робилось від щирого серця, а не по вигоді. Тому що саме добро завжди вертається добром, а зло злом. Той хто творить добро, це і є щастя і сенс людського життя бути щасливою людиною, значіть творити добро. І це потрібно завжди пам’ятати і ніколи не забувати…

Сенс життя це , обов’язок та щастя, а його результатом є, правильне складання взаємин між цим, правильні пропорції. За і Проти, добра і зла. Стосунки людини та специфіка буття доносить у собі велике навантаження, воно допомагає людині краще зорієнтуватись на виборі свого життя , складання правильних форм його. Існуючих рамок його. Тому правильно буде зазначити що потрібно правильно жити і не боятись помилятись. Тому що саме помилки допомагають нам, бути сильнішими. І ми виконуємо пошукову функцію у своєму житті, тому ми не повинні зупинятись, ми повинні шукати якісь нові починання, вершини у своєму житті, не боятись розпочинати щось нове… тому що саме тоді коли ми шукаємо щось нове, ми знаходимо у цих пошуках самих себе… І не важливо чи ми помиляємося чи ні.

Ми просто розуміємо наскільки ці речі важливі для нас, і чи зможуть вони зробити нас щасливими. Колись мені розповіла одна мудра людина таку життєву ситуацію.
«Жила сім’я, у сім’ї було чоловік, жінка , та маленька дитина. Жили вони не багато та не бідно, посередньо. І якось одного дня чоловік поїхав на роботу а , дитинку завели у садочок, жінка поралась по господарству. Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її.

Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині. Ну тут вже повернувся чоловік додому , дитинка прийшла із садочка і жінка розповідає цю ситуацію з самого початку своїм рідним і говорить що :вона Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я, нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Тай запитує що робити. Чоловік сказав що хоче щоб залишилось багатство, жінка вирішила що хоче щоб залишилось здоров’я, але в цьому виникла в них неполадка в їхній сім’ї, тому що не змогли знайти спільної мови. Дружина вирішила порадитись із своїми батьками та розповідає їм :що вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині. А чоловік пішов до своїх батьків і розповів : що його дружина Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

І у їх сім’ї зорганізувалась та сама ситуація. І тут вирішила жінка піти до ворожки і розповідає що вона побачила Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла шо їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.
і ворожка їй говорить, що нічого підказувати вона не буде, сім’я має сама зробити цей вибір. Жінка послухала її і пішла шукати допомоги і у своєї Сестри:розповідає що я Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Брата: Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Тітки: Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Сусідки: Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Хорошої подруги: Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Та у бабусь на лавочках: Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Ніхто їй не сказав що робити. Вирішила вона зробити так сіла і знову все проаналізувала : Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині. Щоб вона залишили, і все-таки вона зупинилась на своїй думці та думці усіх тих в кого вона просила помочі і всі говорили щоб вона залишила здоров’я. Але поки вона опитувала рідних та близьких настав вечір, і час було робити вибір. Жінка ще раз зібрала сім’ю, та й ще раз це розповіла : Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

І вони вирішили залишити все-таки Багатство, чоловік переконав дружину тому що сказав коли буде багатство ми зможемо вилікувати усі хвороби. Жінка ще раз все переосмислила : Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Виходить на вулицю а там сидять бабулі, вона і говорить що б заходило на ночівлю щастя, бабулі посміхнулись тай говорять щоб вона проаналізувала що було сьогодні із нею коли вона їх побачила: Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

і сказали коли ми побачили тебе : Вийшовши на вулицю, вона побачила трьох стареньких бабусь, вони щось говорили між собою, і помітили її. Покликали до себе і говорять що тут сидить : щастя, багатство,і здоров’я,нам немає де переночувати , ти можеш взяти когось одного на ночовки, жінка відповіла що їй потрібно порадитись з близькими так як вона не сама мешкає у цій хатині.

Твій вибір мав би бути здоров’я , тому що було б здоров’я тоді буде усе. І вони пішли і так жінка залишилась без усього, але все-таки бабуля здоров’я повернулась до них. Тому що це молода сім’я і все життя у них по переду.
Тому потрібно робити правильний вибір і правильно думати.

Висновок: Людина яка не має сенсу життя, вона не знає що вона хоче від життя, по сутті її життя без сенсу сумне. Зрозуміло, також те, що з розвитком людини та її дорослішанням , розвиваються її нові потреби розвиваються бачення на світ, і може змінюватись сенс життя.
Щастя — це прояв ,втілення в реальність сенсу життя особистості людини. Щастя людини –це стан її душі, внутрішній її стан. Сенсом щастя та усього життя це – втілення у реальність свої мрій та задумів.

Сенс життя це , обов’язок та щастя, а його результатом є, правильне складання взаємин між цим, правильні пропорції. За і Проти, добра і зла. Стосунки людини та специфіка буття доносить у собі велике навантаження, воно допомагає людині краще зорієнтуватись на виборі свого життя , складання правильних форм його. Існуючих рамок його. Тому правильно буде зазначити що потрібно правильно жити і не боятись помилятись. Тому що саме помилки допомагають нам, бути сильнішими. І ми виконуємо пошукову функцію у своєму житті, тому ми не повинні зупинятись, ми повинні шукати якісь нові починання, вершини у своєму житті, не боятись розпочинати щось нове… тому що саме тоді коли ми шукаємо щось нове, ми знаходимо у цих пошуках самих себе… І не важливо чи ми помиляємося чи ні.
Для кожної людини слово «Щастя» означає щось різне, не однакове. Для когось — це гроші, для когось — здійснення мрій, ще для інших — здоров»я рідних та близьких, самого себе. Ще для інших Кохати та бути коханими. Але на мою думку щоб бути щасливою людиною необхідно бути лише здоровою людиною. А коли буде здоров’я тоді буде все і щастя в тому числі.

Також у житті багатьох людей, у житті сучасного народу, поєднуються значення культур. Здатність людини осмислити та сприйняти навколишній світ, навчитись спілкуватись із зовнішнім середовищем. Людина починає мислити все, те що її оточує, в не лише дії інших, а і свої власні вчинки, дії.

коли людина знаходиться у пошуках свого сенсу життя, то її не цікавлять думки інших, їх допомога, чи підказки. Вона слухає лише своє внутрішнє «Я». Ось у чому сутність щастя і сенсу людського буття. У тому щоб була ціль, а щоб була ціль потрібно насамперед бути здоровою людиною. Тут є щастя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *