Поняття морального добра

prostiДоброю ми називаємо людину, котра несе людям добро, яке розуміється як любов, допомога, благовоління. Добра людина не несе в собі зла, заздрість, помсту, ніколи не буде тиснуті на людину. Доброта це-одна з найголовніших якостей людини, добра людина завжди тебе зрозуміє, підтримає у складному становищі, добра людина завжди допомагає людині а в замін ніколи, нічого не попросить.

Дуже часто зустрічаються злі, жорстокі але добрі в серці, я думаю такого не може бути, якщо людина добра в серці вона добра і зовні, не можна грати дві людини, ти повинен бути чесним з собою, не примушувати себе робити добрі вчинки переступаючи через себе, добро повинно іти з серця, тоді така справа дійсно буде щира і піде людям на користь. Доброта полягає в тому що ти змушений поступитися своїм амбіціям, змінити сенс життя, тоді твоя доброта піде на користь. Добро це моральне та духовне виховання, правильність життя, відданість своїм пріоритетам.

Кожна людина відчуває правильність і чесність добра. З цього приводу Святий Августин написав: «Наше серце, Господи є не вгамованим до часу коли воно знайде відпочинок у Тобі». Бажання добра робить людину щасливою все життя, тому що вона розуміє цінність зробленого добра. Бажання людини бути доброю, робити добро, робить її людиною високоморальною людиною. Добро людини відноситься, лише до високоморальної людини, тільки людина зрозуміє цінність морального, духовного життя. Тільки людина зможе чинити безкорисне добро уникаючи зла. Потрібно розуміти поняття добро і зло, робити завжди правильний вибір в житті. Добро є одним з найголовніших понять виховання, з самого народження вчать дитину розрізняти добро і зло, ніколи і нікому не робити не відповідати злом, завжди допомагати навіть коли тобі відповідаю злом. Зло псує наше життя, зло приносить смуток, розчарування, душевну та моральну втому, завжди потрібно пам’ятати, що зло повернеться злом а добро добром. Добро найвища людська цінність в кожному житті. Кожен уявляє собі добро по різному, кожна людина робить добрі вчинки, які на її думку є найважливішими на даний час або на все життя.

Щоб спромогтися на добрі вчинки, потрібно розуміти їх значення та цінність, особливо для того кому вони підуть на користь. Добрий вчинок не завжди виділяється грошовим еквівалентом, добро може бути зроблене своїми руками, чи гарним словом в потрібний момент. Коли ти розумієш, що ти декілька хвилин тому допоміг людині, твій настрій змінюється, підносишся, виникає натхнення, завдяки таким моментам, вчинкам світ зманюється. Межа між добром і злом дуже тонка, потрібно відчувати цю межу, щоб не накоїти шкоду людині. Ніколи не потрібно відповідати злом на добро, злі вчинки не приносять ніякої користі, вони руйнують наше життя та суспільство.

Добро наповнює життя людини сенсом, сенс який буде тебе супроводжувати протягом всього життя. Історія України та всього світу показує нам не вірне уявлення про добро, державно службовці примушували людей робити вчинки проти їх волі, або переконували їх, що ці поняття є правильними яке обернулося злом для всього народу(війна, голодомор, інквізиція, фашизм та ін). З’ясовувати поняття зло та добро є дуже важливим, так я у кожного зло і добро має різне значення. З Розвитком суспільства сформувалися різні поняття, що до добра і зла. Деякі люди стверджують, що зло не може перейти в добро і навпаки, хоча люди змінюються, зміни в пріоритетах залежить від самої людини те, що для неї є важливіше. Зло часто ототожнюють з матеріальної точки зору, а добро з духовної точки зору. Дивлячись на людей різного часу та рівня життя, вони мають різні думки, що до добра і зла в житті кожної людини.

У розумінні добра людина показує свої найбільші інтереси, пріоритети, побажання, плани на майбутнє, які виступають у вигляді ідей на змінну свого життя. За допомогою добра люди можуть зрозуміти інтереси, плани, вихованість деяких людей. Завдяки таким принципам добро набуває конкретного поняття, що таке-добро. Добро це ідеальна форма життя, яке ми хочемо бачити, але ми бачимо зовсім іншу картину нашого життя.

На мою думку люди стали розчаровуватися в тому, що добро ще існує, тому що с кожним днем ми все частіше стикаємося з несправедливістю, кожен сам за себе, майже нікому не важлива твоя доля, кожен намагається зробити собі краще. Навіть на сьогоднішній час які б не були люди, з вищою освітою чи без кожен розуміє розуміння добро і зло, навіть люди які мають владу(не політика) не хочуть допомогти бідним, малозабезпеченим людям, хворим які дійсно потребують допомогу в своєму житті, але їхня сила волі вражає всіх, їхнє прагнення до життя, віру в краще майбутнє, віру в добро, багатьох надихає, щоб інші ніколи не здавалися, вірили в краще, вірили, що добро існує.

Я думаю віра в добро віра, що все налагодиться змінює людей на краще, коли ми віримо, ми йдемо до цього і досягає своєї мети, ми не повинні зупинятися ми змушені йти до своєї мрії, не забуваючи свої моральні ти етичні цінності.

Люди повинні перемагати зло у собі вірою в добро.
Віра в добро не повинна зникати, зло не повинно затьмарювати добро, так як зло не найкраща ціль і віра в житті людини.

В наш час добро затьмарює і брехня, люди почали обманювати заради своєї користі, хоча кожен знає, що нічого доброго з цього не вийде.
Моральне добро завжди було и буде існувати в нашому житті, особливо якщо ми будемо вірити, а ми віримо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.