Моральні норми поведінки людини у Нідерландах

niderlandТюльпани та вітряні млини — почувши ці слова ,людина відразу асоціює їх з Нідерландами. Столиця Нідерландів – Амстердам — це всім відомий культурний центр світового рівня. Там є багато музеїв,театрів,опер та закладів дозвілля,таких як клуби,кінотеатри .

В Нідерландах низький рівень злочинності,адже голландці дуже добродушний та комунікабельний народ. Також, подібно німцям,голландці дуже пунктуальний народ.

Якщо ви плануєте ділову зустріч,то намагайтесь не запізнитись,адже це буде велика пляма на вашій репутації,вас відразу стануть підозрювати в ненадійності,що на вас не можна покластись . Обов’язково пам’ятайте про зовнішній вигляд-це має бути щось консервативне,підходяще до події. В кінці ділової зустрічі ви повинні обов’язково пожати руку кожному учаснику переговорів,бо пропустивши когось,ви покажете свою зневагу. Звернення відразу до всієї групи людей,з якими ведуться переговори,вважається проявом неповаги.

Жителі Нідерландів вирізняються скромністю,вони не розуміють,коли багатство виставляють на показ.

Наприклад,стіл,повний закусок та повний блюд і випивки вважається дурним смаком,коли ж в багатьох інших країнах-це може бути признак щедрості. Якщо вам захочеться потанцювати у ресторані,то краще цього не робити,бо це признак невихованості . Хочеш танцювати-йди на дискотеку,нічний клуб,але не роби цього у ресторані. До речі,в ресторані кожен має платити сам за себе.

Якщо вас запросили у гості,ви повинні прийти з подарунком-це знак поваги до господарів дому. Це можуть бути квіти,коробка цукерок,вазон ,книга. Але даруючи квіти, варто пам’ятати,що білі лілеї та хризантеми в голландській культурі асоціюються з похоронами.

Місце за столом можна займати тільки після того як вас запросить до столу хазяйка. Спочатку свої місця займають жінки,вже потім чоловіки. Ви не повинні приступати до трапези раніше хазяїнів дома. Зазвичай,перший тост виголошує хазяйка,якщо ви почесний гість дому,то маєте виголосити промову у відповідь. До речі,бутерброди вони їдять не руками,а з тарілки,розрізаючи ножем та виделкою на шматочки.

В країні є велика кількість іммігрантів ,але місцеві ставляться до них з повагою,не дозволяють собі зневажливого чи зверхнього відношення до них. Будь-яка неповага може бути розцінена як расизм і аморальна людина,буде нести адміністративне покарання за свій вчинок.

Загалом,голландці вихований та терпимий народ. Заходячи до будь-якого приміщення ,голландці обов’язково вітаються. В Нідерландах не прийняті рукостискання та,навіть,компліменти,проте,вони спокійно ставляться до таких дій інших людей,намагаються відповідати на все посмішкою і ввічливістю,бо вони не конфліктний народ.

Вирушаючи в будь-яку країну світу ,варто пам’ятати ,що ви спілкуєтесь не тільки на словах,ваші жести можуть також багато сказати,а невербальна комунікація часто має різні значення у різних народів. Наприклад,у Нідерландах жест,коли постукують по виску означає ,що людина дуже розумна,а у нас же ,навпаки,- признак людської дурості.

В Нідерландах досить суперечливі правила моралі,про це свідчать їхня,з одного боку,вихованість та толерантність,а з іншого — легалізована проституція та легкі наркотики.

Хоч вживання гашишу та марихуани вважаються нормою ,проте кокаїн та героїн категорично заборонені,але за вживання останніх порівняно легкі покарання,не такі серйозні як в будь-якій інший країні.

Про зіпсовану моральність яскраво говорить квартал Червоних Ліхтарів в Амстердамі. Амстердам часто називають містом гріхів,через цей знаменитий квартал. Це квартал,де відкрита та легалізована проституція. Йдучи по кварталу,можна бачити жінок легкої поведінки ніби на вітрині,вони так відкрито торгують собою. Самі голландці не завсідники таких місць,але сотні тисяч туристів відвідують це місце.

Я вважаю,треба бути зовсім морально зіпсованим і мати повну відсутність гідності та людських принципів,щоб прибігати до таких послуг. Відомість цього кварталу,доказує,що сучасний світ має досить низьку моральність.

Продовжуючи тему аморальності суспільства Нідерлад, варто сказати про закон,який дозволяє робити аборт в перші двадцять чотири тижні вагітності.

Нідерланди стали першою у світі країною,де дозволені одностатеві шлюби . Одностатевий шлюб має такі ж самі права на рівні з традиційними сім’ями,їм навіть дозволено всиновлювати дітей.

Також тут легалізована евтанзія — це термін значить «щаслива смерть». Коли людині вимикають апарати,які підтримують в ній життя,за згодою рідних і самого хворого,якщо він у свідомості.

Евтанзія — це введення препарату,який дозволяє важко,іноді,безнадійно хворим просто заснути,щоб не відчувати жахливих мук. З одного боку,легалізацію такого закону можна вважати гуманністю,з іншого-це майже зумисне вбивство,тут важко судити.

Нідерланди – країна ,яка яро підтримує природу та екологію. Жителі Нідерландів категорично проти носіння одягу із натурального хутра та одягу з натуральної шкіри. Про це варто пам’ятати,бо за таке вас можуть запросто облити фарбою просто на вулиці чи зробити вам будь-яку капость. Голландія — країна,де на кількість велосипедів вдвічі більша,ніж кількість жителів,її ще називають найвелосипеднішою столицею.

Нідерланди — країна контрастів. Вихованість,боротьба за права тварин,підтримка екології,строгі правила поведінки контрастують з нічною стороною життя країни-розпустою та аморальністю.

Але, попри всі аморальні прояви цього суспільства,батьківщина тюльпанів-чарівне місце,яке варто відвідати і відчути незабутню атмосферу ,насолодитися красою пейзажів,відчути цей ритм життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *