Чи є діяльність людини підставою для суджень про неї?

ConversationЯк ми вже знаємо діяльність людини – це є одна із форм активності людини. Діяльність є значною рисою кожної людини,перш за все для того щоб існувати в світі. Діяльність відрізняє людей від тварин, логічно подумати,на кого ми були б схожі,якби ми нічим не займались,нічого не робили,не працювали,жили б самі по собі. Все це залежить від того, кого в нас виховують з малку,що саме закладено у нас щоб діяти,жити в подальшому світі.

Ще будучи дітьми,ми всі мріяли ким хочемо стати у майбутньому,що хочемо робити,де хочемо жити і т.д.. А потом чим доросліше стаємо,звичайно,дитячі мрії не завжди здійснюються,але ми вже вибираємо собі професію по душі,чим би ми хотіли займатися в подальшому житті.

Якщо так подумати,то діяльність людини починається тоді,коли людина починає щось потребувати або в чомусь відчуває нестачу,наприклад: в їжі,в одязі,в перспективі,в роботі,в навчанні,спілкуванні і т.д.. А коли потреби задоволені,коли людина має всі умови для існування,вони перестають діяти. Людські потреби виявляються у різних категоріях,наприклад така як предметна категорія,вона проявляється в тому,що людина потребує, їжу, одяг, будинок, необхідні матеріали для цього. А також є біологічна потреба,це так звана культура, духовність, повага, розуміння, моральні якості.

Діяльність людини – це її активність,уміння творчість. Кожен сам знає що він хоче,і вже за своїми потребами він сам направляє себе в необхідне русло,де він хоче це отримати.

Чи є діяльність людини достатньою підставою для Ваших суджень про неї?Моя відповідь – ні. Тому що судити про людську діяльність це є не зовсім правильний вчинок. Кожна людина сама вибирає собі діяльність,і ставить її за мету. Якою вона б не була,це її вибір,і ніхто не вправі судити про неї. Це її вчинок,її вибір,її життя. Кожен сам вправі діяти,строїти собі життя,яке він хоче.

Не всі ми можемо діяти однакого,і в кожного бажання і потреби різні,хтось може просто працювати простим працівником,наприклад щось продавати,справляти,прибирати,і це його буде задовольняти,а хтось може мати вищу посаду,керувати чимось,або кимось,бути заслуженим працівником,і йому цього буде мало,він може просто бути не задоволений від цього. А хтось взагалі нічим не займається і критикує інших,засуджує що правильно,а що ні.

Ми всі люди власні,і кожен хоче мати свою заслужену роботу,своє житло,сім’ю,успішну кар’єру , але ж і всі ми добре знаємо,якщо ми не будемо діяти у відповідному напрямку то нічого не будемо мати. Зазвичай люди говорять – «що Бог дав,те і маємо»,і всі якби покладаються на те,що може воно ніби з неба впаде. Але ж того всього насправді нічого не буде,якщо ми нічого не будемо робити. Якщо ми не будемо працювати,тоді за що ми будемо жити.

Тоді людина починає діяти,щось робити для того щоб прожити,і кожен робить те на що спроможний,які можливості є,і що вміє,знає. В мене нема ніяких підстав,для того щоб судити про діяльність людини. Як кажуть «В кожного є своя голова на плечах»,і в такому нинішньому світі,в якому ми живемо кожен сам за себе,тут не треба дивитись хто як і де живе,хто що має,можна так сказати,хто що заслужив,заробив те і має.

Всі ми люди рівні,у кожного є руки,ноги,голова,і розум,але ж не всі вміють свій розум використовувати,не всі мають бажання щось робити. У кожного всій успіх, кар’єра, робота починається з чого маленького,хтось для цього всі зусилля прикладає, а хтось просто лінується.

Звичайно,я можу тільки судити про тих людей,які нічого не роблять,і жаліються на світ,що вони нічого не мають,ні роботи,ні житла. А для цього потрібно тільки бажання,бажання діяти,планувати,і щось робити. Як каже народна мудрість –«Аби вміти щось робити,то можна навчитись правильно жити». В цьому і заключається,що без діяльності людина ніхто.

Залог красивого життя – діяти,і направити себе в правильне русло. Потрібно ставити собі мету,і тільки від неї іти по правильному напрямку. Звичайно бувають різні перешкоджання,незгоди,але завжди з цим потрібно вміти правильно справлятися,і іти далі. Не зупинятися на незгодах,вони бувають різні,і звичайно тягнуть нас до низу.

«Не судіть,і судимим не будете» — потрібно часто користуватись такою приказкою,тільки така судимість збиває людей з толку. Потрібно вміти поважати людей,якими б вони не були. Вони не родились для того щоб їх гнобили,критикували,і осуджували. Просто потрібно до людини ставитись так як вона ставиться до тебе. Я не люблю і не поважаю тих людей які люблять осуджувати інших,їх життя,їх роботу,не є не розумно,і не справедливо по відношенню до неї,бо ніхто не знає насправді все як воно є,окрім самої неї. Тому не варто говорити і думати про людину те,що насправді можливо і не є так.

Отже, діяльність це є самим значним елементом в житті людини. Тим не менш, ми відрізняємось один від одного тим,що кожен має свою діяльність і діє по різному. В мене нема такої потреби судити про чужу діяльність,адже кожен сам вправі вибирати,що він хоче робити,і як йому жити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.