Чи потрібен людині досвід зла?

zlooЩо таке зло? Для кожної людини це поняття звучить по різному . На мою думку,і звичайно ж я почну з добра . Добро – це кохати і бути коханою,це підтримка як близьких людей так і незнайомих,це бажати всього кращого,це бажати щастя,це коли людина віддає,і не потребує нічого взамін,це повага і т.д.

Зло — це заздрість, неповага, лінощі, безвідповідальність,і ще можна перечислювати дуже багато ознак.

Добро та зло є слова антоніми. Як зазначають фахівці з педагогіки,кожній людині,особистості може бути потрібен свій власний досвід зла. Кожна людина,дитина,підліток,повинен випробувати себе,відчути сором,страх,сумління,щоб усвідомити свої внутрішні межі,пріоритети своїх вчинків в майбутньому.

Один великий вчений писав» Нехай дитя грішить,тому що у конфліктах із совістю виробляється моральна стійкість».З цього можна визначити, що без можливості зла, неможлива справжня моральна доброта. Ми не спеціально створювати «образи зла». Ми повинні чітко розуміти що означає для нас зло,а що добро. І самі вибирати свій істинний шлях.

В наш час дуже важко бути стриманою людиною,на сам перед доброю людиною. Коли людину дякуєш-вона мовчить,усміхаєшся-вона відвертається. Дуже важко виховувати добрі якості. Зараз людина заводиться на пустому місті. Не приємно коли ти відкриваєшся людині,а вона як той їжак,випускає колючки. Кожного дня людина зіткається з злом,з людьми які носять тільки зло і їм мабуть дуже комфортно, вони навіть і не намагаються себе змінити,вдосконалити свій внутрішній світ,внести в своє життя радість,щастя , любов до навколишнього,до всього того,що її оточує .

Мені дуже цікаво,як вони себе відчувають якщо до них відносяться по хамськи,я думаю вони все ж таки пригнічені. Ми повинні завжди пам’ятати, що кожна людина нашого оточення, є дзеркальним відображенням нас самих. Є таке дуже гарне вираження «Треба відноситься до людини так,як хочеш,щоб людина відносилась до тебе ». Дуже гарний вислів,і його звичайно ж треба обов’язково підтримувати.

З егоїстичним відношенням до життя не згідні ні психологи,ні лікарі:лідери тримають перше місце в числі серцево-судинних захворювань,самодостатні часто залишаються одинокими,ретельно уникненим негативом займаються підозрілі,невпевнені у собі люди.

Чим більше ми робимо хорошого навколишнім,тим більше уваги і піклування ми отримуємо у відповідь, а це створює сприятливий фон який служить надійним щитом від недуг. У організмі чуйної людини виробляється цілий комплекс «добрих» гормонів: ендорфіни, пролактин,окситоцин, серотонін. Вони покращують настрій і стимулюють защитні сили. Так що добрим бути вигідно.

13 листопада весь світ відзначає День доброти. Відмінний привід змінити своє життя на краще. Впродовж нашого життя ,ми робимо певні вчинки .Кожна людина поділяє свої вчинки на хороші та погані,тобто на добро і зло .Саме наші вчинки мають визначити моральну свідомість.

Що до людських вчинків, то хороші якості,такі як доброзичливість, повага,співчуття та інш , мають позитивний характер,коли людина підтримує ці якості,то її можна вважати доброю людиною, людиною яка чинить тільки добро,такі люди вони дуже щасливі,вони здорові.

Кожна людина знає, що від наших життєвих ситуацій ми долучаємось до зла. Без цього навіть і не обійтись,але треба себе стримувати,і йти далі тільки з добрими намірами…

На мою думку,все що пов’язане з людиною,є залог виховання. Все закладається з нашого народження,наші поступки,наші якості характеру. Психологи і фізіологи сперечаються. Перші вважають доброту етичною якістю,яке закладається та розвивається в процесі виховання. А інші переконані,що властивість ця природжена,а вихованням тільки відшліфовується.

Боротьба між добром нескінченна,і нам тільки треба надіятись,що всі люди будуть прагнути лише добра . За будь яких обставин людина залишається людиною,уся її поведінка має відповідати її людській сутності.
Людина повинна спробувати приміряти ті,і ті якості,щоб визначити для себе як,і в якому образі її комфортніше . Люди повинні вміти розрізняти хороше і погане,добре і зле.

Ми маємо відчути на собі,що таке зло ,щоб надалі,його цуратись. І завжди пам’ятати, що егоїсти, ті хто про себе, про світ та про інших думає погано, і так же відноситься дуже часто хворіє, і це на мою думку в першу чергу має людей зупиняти.

На мою думку в людині повинні переважати і зло і добро, щоб ми могли різні ситуації примати по мірі її справедливості . Добро є відображенням зла,і навпаки,в кожної людині присутні різні якості,якихось більше,якихось менше,тим людина відображає свою сутність .Ще можу додати,що багато чого залежить від виховання,від оточення людини,від того чим людина займається .Але треба в першу чергу залишатись людиною , особистістю ,щоб про тебе казали:»яка ж добра,чуйна людина».

Треба до цього йти кожен день,кожну хвилину,і завжди себе вдосконалювати,звичайно ж в кращу сторону. Бути кращим в першу чергу для себе,потім вже для всіх хто тебе оточує. Вдосконалювати свої хороші якості треба кожен день,тоді людина в цьому плані,в моральному плані буде ідеальна. Вона буде цікава оточуючим і з нею буде легко спілкуватись.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.