Антиморальні вчинки молоді 21 ст.

Я з друзями сиділи в парку спілкувалися, нас було троє дівчат і п’ятеро хлопців. Ми спілкувалися нікого не чіпали і тут до нас підійшли два чоловіки років так до тридцяти підпитку. Вони попросили цигарку, наші хлопці відповіли, що не курять. Вони подивилися на хлопців а хлопчики всі накачані так як ходять в зал і займаються спортом. Вони почали приставати до них. Один з них каже:

— ну так спортсмени, качки я дивлюся. Наші хлопці відповіли нормальним тоном
— так ходимо в зал займаємося. Потім почали просити
-ну хоч пиво купіть нам пригостіть хлопців. З такою насмішкою «вам що шкода» один із наших друзів відповів:
— а чому ми повинні вам купувати пиво, ви що нам друзі щоб пригощати вас.
Хлопці ті яке почали конфлікт з нами в один почали говорити, що вони з міліції, потім почали чіплятися до наших друзів з такою розмовою:
-а ви в армії служили, або крім залу нічого не знаєте. Один почав розмову з нашим другом Дімою:
-о т що ти ходиш в зал залізо тягнеш всяку погань приймаєш, щоб бути великим і дівчатками знайомитися а в голові та в тебе нічого немає крім протеїнів всяких і хімії

Павло ответил:
— я краще буду в зал ходити і залізо тягати ніж сидіти і пити пиво з сигаретою
-а хто захищати батьківщину буде відповів один з чоловіків? Кому ви потрібні такі мужики які навіть в строю ходити не вміють

Наші Хлопці почали говорити:
— хлопці, що ви від нас хочете, ми тут спілкуємося своєю компанією, а ви підійшли і починаєте ображати нас

Хлопці які почали конфлікт з нами, продовжували каже нашим хлопцям не приємні речі. Ну наші друзі взагалі не реагували на слова кривдників, так як знали, що якщо почнуть щось говорити то загостриться ще більше негативна обстановка . Наші друзі не вступали з ними в конфлікт і намагалися навіть не відповідати на їх питання, а тих чоловіків, це ще більше злило, тим більше вони були напідпитку і наривалися на грубості.

Біля нас на сусідній лавочці сиділа, компанія чоловіків . Вони спостерігали за ситуацією і один iз компанії з сусідньої лавочки підійшов до нас і почали розмову з тими хлопцями, які почали з нами конфлікт з такими ось словами:
— що ви причепилися до хлопців, що вам нічим зайнятися

Тих хлопців обурило, і вони почали конфлікт з сусідньою компанією, які теж були напідпитку. Почали лаятися матом один на одного.
— ви взагалі хто такі? запитали тих двоє хлопців які до нас пристали.
— ви знаєте, що ми з міліції, що хочете, щоб ми вас у відділ відвезли?Ті почали на підвищених тонах відповідати їм при цьому вставляючи в свій лексикон матюки. Так розійшовся конфлікт. Ми зрозуміли що це так не останеться що буде бійка ми з друзями зібралися і пішли, нам не дуже було цікаво слухати як п’яні люди сваряться

Там зав’язалася бійка, в результаті на них хтось викликав міліцію і їх приїхали забрали у відділок.
З ходячи з цієї ситуації яка сталася, можна зробити висновок, що у людей взагалі немає поняття про моральні норми, що люди не вміють себе вести. Це не правильно що вони почали чіплятися до нас без причини наражаючись на конфлікт так ще і представлятися що вони з міліції, хоча насправді вони там не працюють і це було ясно. З іншого боку компанія яка сиділа поруч начебто як і хотіла за нас вступитися, хоча насправді вони теж хотіли взяти участь в конфлікті, і в результаті вийшло дві сторони хотіли взяти участь в конфлікті і знайти пригоди вони їх і знайшли, і прийшли до того, що їх забрали в міліцію.

Люди під впливом алкоголем йдуть на аморальні вчинки, які призводять до не дуже гарних наслідків. На мою думку, якщо вже вживаєш алкоголь то поводься пристойно, контролюй свої вчинки.

А не так напився значить можеш собі дозволити образити людину, і вести себе пристойно, пристаючи до незнайомих людей, ображати їх і ще в чомусь попрікати
У всій цій ситуації може, і ми з друзями повелися не зовсім правильно, те що взяли і пішли коли розійшовся конфлікт між двома сторонами яка почалася з нашої компанії, ну а якщо подивитися з іншого боку, ми ж не йшли на конфлікт з тими двома чоловіками, які до нас пристали, тим більше ми нікого не чіпали і не хотіли собі неприємностей, і навіть з’ясовувати якісь стосунки, було б безглуздо так як ті хлопці були напідпитку і що то з’ясовувати було нерозумно і з нашого боку на мою думку це було б не правильно що ми в адекватному стані вступили в конфлікт з п’яними людьми.

Друга ситуація в якій я стала свідком така. Їхала я з навчання в маршрутному таксі, в маршрутці сидячі місця вже були всі зайняті і кілька людей стояли в салоні. На зупинці заходить бабуся і просить проїхати безкоштовно за пільговим, Водій відповів, що так можна.

Бабуся зайшла і коштує в салоні, їй місце ніхто не поступається. Один з пасажирів, який стояв сказав молодому хлопцю, щоб той поступився місцем літній людині, а той, який сидів з закритими очима, дрімав, прокинувшись відповів:
— чого я повинен поступатися місце, якщо я заплатив за проїзд значить я заплатив за, те що сиджу. Чоловік який зробив зауваження запитав:
-а ти знаєш що це не красиво і не правильно за правилами етикету.
-я не буду поступатися місцем. Відповів хлопець, не реагуючи на зауваження мужчины. Мужчина починає заводити розмову з молодим хлопцем і у розмову вступає бабуся:
— та він взагалі свиня, не має ніякої поваги до літніх людей, що за молодь пішла у нас. На що відповідає хлопець бабусі і чоловікові:
— я заплатив за своє місце і маю право не поступатися, тим більше у мене болить нога, а раз вже так то нехай літні люди їздять на автобусі і на трамваях, там у них проїзд безкоштовний і це транспорт як раз для них, а маршрутки їздять люди які платять за проїзд і за своє місце.
Бабуся відповідає:
— хто тебе так виховав?, взагалі совісті немає і немає поваги до людей. ось така у нас зараз молодь не вихована. батьки напевно такі ж, не дають своїм дітям правильного виховання ось і виростають такі, всякі наркомани, злочинці.

У конфлікт починають втручатися пасажири, які їдуть в маршрутці, і всі починають говорити погано про хлопця який не поступився місцем бабусі. Одна жінка стає на бік молодого хлопця і каже людям:- що ви накинулися на хлопця, якщо б ви не почали на нього тиснути і говорити всякі гидоти а нормально попросили він поступився б місцем. А взагалі ви ж не знаєте, може, у нього щось болить і він не може поступитися місцем.

Люди які в маршрутці навіть не прислухалися до того що сказала жінка і почали говорити що вона не захищала хлопця.
Так весь той час що я їхала, люди сварилися і місце ніхто так і не поступився. з моєї точки зору , я не знаю чим там закінчилися дискусії так як вийшла раніше. Люди забули про моральні норми та правила етикету, висловлювали свої точки зору з правилами етикету а самі його навіть і не застосовують тільки говорять про нього. В наш час люди дуже багато судять про інших людей, навіть не знаючи їх, судять за зовнішнім виглядом, а не по якості.

Насправді ми ж не знаємо чому він не поступився місцем, може він дійсно погано себе почував, а люди відразу почали засуджувати його. на мій погляд хлопець теж був не прав. так як в грубій і не правильній формі відповів чоловікові який почав робити зауваження, а бабуся почала переходити на особистості і говорити про маму хлопця що вона погано виховала сина свого. хоча при цьому навіть не знаючи людини вона почала засуджувати його, а люди їхали підхопили конфлікт.

Люди живуть в двадцять першому столітті, забули про поняття моральні норми, вони ображають людей просто так, кидають образливі які не обдумані фрази принижуючи при цьому особистість людини. засуджую всіх при цьому навіть не стежать за собою, роблячи з-за таких хороших а насправді це не так.

Людина звикла до то що судить людину про його вчинки або про тієї інформації яку йому сказали навіть не знаючи правду кажуть про людину. Всі звикли до того що всі лаються, ніхто не хоче жити в світі, відноситься до людей добре і розуміючи їх вчинки, які вони здійснюють. Кожна людина сам за себе і робить такі висновки які йому підходять.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.