Мораль демократичного суспільства

lyudi1Свобода — цінність, яка не нав’язує людині конкретної поведінки або виду діяльності, а надає йому широкі можливості для вибору. Приватна власність, як право, гарантує кожній людині рівні стартові права в досягненні матеріального благополуччя шляхом індивідуальної діяльності, але не скасовує наявність соціальної нерівності. Хоча демократичні держави щорічно приймають закони, що захищають соціально-економічні умови життя своїх громадян.

Демократична мораль в суспільстві допускає наявність у людей різних талантів і здібностей. Своїм завданням вона ставить створення належних умов для їхнього розквіту. Суспільство вважає злочинним і неприпустимим позбавляти людину здатності до самореалізації. Крім того розвиток талантів і здібностей однієї особистості розвиває в цілому все суспільство.

Норми моралі безсумнівно, історично змінюються і висловлюють зацікавленість тих або інших груп людей. Кожна людина вибирає для себе ті цінності моралі , на які вона орієнтується всьому повсякденному житті. Але за всю свою історію людство сформувало ідеали , які служать моральним орієнтаціям для кожної людини, допомагають їй вважати себе достойним індивідом , дають впевненість в завтрашньому дні, відчуття того , що живе вона не просто так , що майбутнє покоління буде її згадувати.

Це ті норми, які видержали перевірку на общезначимость, навселюдске примирення. Такі провірені часом моральні правила стають загальнолюдськими моральними нормами. До основних моральнісних цінностей відносяться насемперед всього совість, гідність, відповідальність і обовязок, жалість і милосердя, любов до ближніх і самовідданість. «Мораль» береться відігравати вирішальну, хоча часто невизнану, роль у формуванні етичних теорій.

Серед тих, хто використовує «мораль» у нормативі всі вважають, що «мораль» відноситься до кодексу поведінки, яка відноситься до тих, хто може зрозуміти і може керувати їх поведінкою. У нормативному значенні, мораль ніколи не повинна бути перекрита, тобто, ніхто і ніколи не повинен забороняти або вимагати не морально мислити. Всі ті, хто використовує «мораль» нормативно також вважають, що, при можливих певних умовах, всі розумні люди схвалять цей код.

Ці відмінності приводять до різних видів моральних теорій. У зв’язку з цими відмінностями, теорії моралі відрізняються щодо тих, кому мораль відноситься, тобто ті, чия поведінка є предметом морального судження. Деякі вважають, що мораль відноситься тільки до тих, які мають ті особливості людини, які роблять її раціональною для всіх , а саме, хибність і вразливості. Інші теорії моралі стверджують, що висунув аккаунт моралі, яка забезпечує керівництво по всім розумним істотам, навіть якщо ці істоти не мають цих людських характеристик, наприклад, Бога.
У всі часи дебати, на яких краще система управління була тривають дискусії. Десь між сферами демократії,соціалізм, фашизм, комунізм, і монархізм лежить відповідь на вчинена система.

Демократична система, на відміну від інших альтернатив,закликає рівності, свободи і серед людей, які в сучасному суспільстві, робить це найбільш привабливим система державності сьогодні. Можливо, рівність мета багатьох урядів сьогодні. Але те, що один повинен розуміти, що рівність не може бути досягнуто без надання комусь ще нерівність. У той час як демократія впливає на рівність, комунізм і соціалізм хмуритися на самій ідеї, що всі люди повинні розглядатися як рівні. Сама ідея , що всі люди створені рівними дуже вводить в оману.

Всі люди не створені в рівній мірі. Люди нерівні по суті, тому що вони не рівні у більшості фізичні та психологічні характеристики поряд з здоров’я, інтелекту і емоційній рівновазі. Для більшості з нас, живучи серед нерівності є поширеним явищем. Рівність називається те що коли людина має ті ж права і свободи, як і всі інші. В сучасному суспільстві , це дуже вірно в деякій мірі. Єдине, є одне в людей, це те , що всі ми народжуємося і в кінцевому підсумку ми всі помремо.

Один з найбільш важливих речей, щоб людина, що живе може бути визначена як обмежена бути законною тільки встановлюється на імені спільноти. Певною мірою, це дозволяє щоб люди правили своїм власним життям. Фізична особа має право на вибір, як проводити своє життя. У народі всі покладаються на рахунок Права, щоб захистити себе від уряду та інших людей. Цей законопроект права включає в себе свободу слова, друку і зборів. Серед цих свобод також свобода віросповідання і свобода від необґрунтованих обшуків за законом.

У демократичному суспільстві люди мають можливість висловити свою думку уряд і, в кінцевому рахунку, відіграє важливу роль в організації суспільства. Для нової нації, ці атрибути нашого суспільства вельми привабливі. Багато нових країн сьогодні роблять перехід на демократичний уряд. Проблемою є те, що більшість з цих країн ніколи не було демократична раніше. Таким чином, нові народи мають великі труднощі.

Для розробки демократичного суспільства взяла трохи більше, ніж ціле століття. Особливості сучасної демократичної держави є по-перше, суспільство присвячено збереженню прав і свобод, від того ,що державна система повинна дотримуватися розробці форми правління, яка охоплює значення робочого суспільства. Іншими словами, уряд для людей, яким керують люди, і система, в яку вони вклали людяність .

Коли люди незадоволені урядом вони вживають необхідні заходи для замінити людини або людей, які не роблять свою роботу належним чином. Програми позитивних дій ставляться на місце, щоб збільшити кількість меншини на робочому місці. Але знову ж, це створює нерівність, тому що не рівні можливості для всіх людей, щоб отримати роботу, вони досі практикують дискримінацію. Оскільки ми живемо в демократичному суспільстві,люди, як передбачається, мають ті ж можливості і шанси як і всі інші.

Забезпечуючи людиною правами і свободами, демократичне суспільство вимагає натомість від особистості найвищий рівень відповідальність. Відповідальності професійної, політичної, особистої відповідальності перед іншими членами суспільства. Таким чином, демократія об’єднала в собі здоровий індивідуалізм кожної людини і колективну відповідальність за розвиток суспільства і держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.